Bolu Dağı Mangal Evi Yorumları

Tarif Puanı
12345
2 oy verildi.
5,00 puan
FavoriteLoadingDeftere Ekle

kişinin defterinde

Bolu Dağı Mangal Evi Yorumları
27 Aralık 2017 904 defa okundu 0 yorum

Hafta sonu tatili dönüşünde yeni mekan keşfine uygun bir yer gözümüze çarptı. Uçağımıza sabahın erken saatlerinde binmiştik. Çorum’a gelişimiz ise saat 11 civarlarını bulmuştu. Hem kahvaltı hemde öğlen yemeği gibi bir ihtiyacımız vardı. Gözümüze ise yolumuzun üzerindeki Bolu Dağı Mangal Evi çarptı. Bizde girmişken sizin içinde bir inceleme yazısı yayımlayalım dedik. Bu yazımızda Bolu Dağı Mangal Evi Çorum şubesi hakkında yorumlarımı içeren bilgiler bulacaksınız.

Bolu Dağı Mangal Evi Nerede?

Aslında sizinde gözünüze illa ki çarpmıştır. Bolu Dağı Mangal Evi‘nin Türkiye’de çeşitli noktalarda şubeleri bulunmaktadır. Tabi ki tüm şubelerini gezme fırsatımız olmadı. Ancak Çorum Bolu Dağı Mangal Evi‘ni sizler için inceleme imkanımız oldu.

Çorum şubesi Üçtutlar mahallesinde bulunmakta. Çorum CarrefourSA yakınlarında bulunmaktadır. Google Maps sayesinde oldukça kolay şekilde yerini bulabilirsiniz.

Bolu Dağı Mangal Evi Neden Tercih Edilmeli?

Öncelikle çalışanların sizinle olan ilgisi gayet iyi olduğunu söyleyebilirim. İstekleriniz hemen yerine getirilmekte. Bazı mekanlarda karşılaştığım siparişin geç gelmesi gibi konulara bu yerde karşılaşmadım. Bununla beraber temizlik konusu benim için oldukça önemlidir. Gerek lavabolar olsun gerekse çalışanların üstü başı veya ortam temizliği olsun gayet iyi olduğunu söyleyebilirim.

Boludağı Mangal Evi - Siparişlerimiz

Boludağı Mangal Evi – Siparişlerimiz

Bununla beraber bir diğer önemli konu ise gelen porsiyonların sizi doyurup doyurmamasıdır. Bu noktada ise gayet dolu bir şekilde istediğinizin geldiğinden emin olabilirsiniz. Bu arada bu sitemizde mekan önerileri kısmında yer alacaklarını önceden söylemedik. Yani normal müşteri gibi oturup gelişmeleri takip ettik. Böylece daha sağlam ve tarafsız şekilde tanıtım yazısı yazabiliriz diye düşündük. Doğruda yaptık sanırım.

Bolu Dağı Mangal Evi‘ni tercih etmenizi isterim. Neden derseniz her bakımdan müşteri dostu olan bir kuruluş. Özellikle porsiyon ve fiyat açısından oldukça makul olduğunu belirtebilirim. Aynı şehirde başka bir yerde 50 TL verdiğimizi düşünürsek burada verdiğimiz yarısından az diyebilirim. Yeri gelmişken neler yedik diye sorarsanız toprak kabın içinde menemen, aynı şekilde patates kızartması ve yanına da mangal köfte aldık. Ek olarak çaylar var tabi. Doymuş olmasak birazda tatlılara göz atacaktık ancak yerimiz kalmamıştı. Bu arada tatlılarda gözünüze ve damağınıza hitap edecek tarzda diyebilirim. Ücretleri ise oldukça ekonomik. Yani 5 TL’ye bile güzel bir tatlı yemeniz mümkün.

Bizim İçin Sonuç

Gözünüz kapalı şekilde hem fiyat konusunda hemde lezzet konusunda sizi tatmine edecek mekanlardan biri olduğunu bilin. Bu incelememiz Çorum Bolu Dağı Mangal Evi içindir. Yani diğer şubeleri nasıldır bilemem. Ancak bu şekilde olduklarını tatmin ediyorum. Özellikle misafirleriniz için tercih edebilirsiniz. Bu sayede sizin açınızdan ekonomik ve misafirleriniz açısından güzel bir deneyim olacağını garanti edebilirim. Sizde daha önce belki bu yere gitmiş olabilirsiniz. Eğer bu şekilde bir tecrübeniz varsa yorum kısmında deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mekan inceleme yazımı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Hatta Instagram, Google Plus ve Facebook sayfalarından bizi takip edebilirsiniz.


Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.