Haznedar Coffee Bistro Yorumları -/- Fiyatlar ve Mekan Yorumları

Haznedar Coffee Bistro’ya Gidilir mi?

Tarif Puanı
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • 1 oy verildi.
 • puanı: 5,00
 • Loading...
  FavoriteLoadingDeftere Ekle

  kişinin defterinde

  Haznedar Coffee Bistro’ya Gidilir mi?
  25 Ekim 2017 1971 defa okundu 0 yorum

  Hani bazen uzun yolculuklarda yeni mekanları denemek istersiniz ve mobil üzerinden yakında neler varmış bakarsınız. Karşınıza çıkan ve yolun üstünde ne varsa biraz görüntüsü olunca hemen girmek istersiniz. İşte buna benzer bir durumda Çorum-Samsun yoluna yakın ve biraz şehir merkezi tarafındaki Haznedar Coffee Bistro‘yu keşfettik. Tabi ki birazda karnımız aç olunca bir hışımla daldık içeri. Güzel yemek hayalleri ile…

  Haznedar Coffee Bistro Çalışanları ve Genel Bakış

  İçeri girer girmez hemen görevli arkadaş hoş geldiniz deyip uygun bir yere geçmemizi bekledi. Ardında menüler geldi ve seçim için başladık bakmaya. Öncelikle bir çorba ile başlamak istedim. Gün için özel sadece ezogelin çorbası varmış. Yani zorunlu olarak ezogelin çorbası ile başladık. Bazı yerlerde aşırı sıcak şekilde ikram edilen çorba burada oldukça iyi derecede karşıma çıktı. Sıcaklığı ve tuz oranı iyiydi. Unutmadan siparişlerimizi beklerken ezme, tırnaklı pide gibi küçük çaplı ikramları oldu. Ezmesi tat olarak oldukça klasik ve her yerde bulabileceğiniz türden olduğunu belirtelim. Acılık oranı ise neredeyse hiç acı değil diyebilirim. Acı sevmeyen biri olarak ben bile yedim yani.  Çalışanlar ilgi konusunda oldukça alakalılar diyemiyorum. Normalde gittiğimiz saatte fazla kişi olmamasına rağmen ilgi konusunda bir iki defa çağırmadan gelmiyorlar. Belki bize bu şekilde denk geldi. Ancak yemeği verip siz çağırana kadar uğramıyorlar. Normal şartlar altında bu tarz yerlerde siz yemek yerken en az bire gelip bir isteğiniz var mı yada suyunuz bittiyse doldurulur. Burada ilk oturduğumuz zaman hemen sular koyuldu ki en sevmediğim konudur. Yemekle suyu ikram etmek daha mantıklıdır sanırım. Öncesinde özel olarak istenirse ayrı tabi.

  Haznedar Coffee Bistro Hesap Özeti

  Haznedar Coffee Bistro Hesap Özeti

  Neler Yedik Ne Ödedik?

  Yukarıda da söz ettiğim gibi zorunlu olarak ezogelin çorbası ile başlangıç yaptık. Sonrasında ben bir Adana ve eşimde ızgara köfte istedi. Tabi ki çorbayı sadece ben istedim. Mekan etleri kendisi ürettiğini belirtiyor. Bende buna güvenerek tadına bakmak istedim. Izgara köftesi oldukça iyi diyebileceğim kıvamda ve doyurucu şekilde ikram ediliyor. Tek kötü tarafı ise köfte ve Adana kebabı yanında verilen salatanı sabahtan yapılmış olması. Bu oldukça kötü bir görüntü ve hatta negatif şekilde tadı da etkilemektedir. Üstüne salata ile kötü bir macera yaşayınca bana getirdikleri Adana Kebabı’nı yenilemek zorunda kaldılar. Ne olduğunu açıklamayalım en iyisi. Adana Kebabı ise tabi ki Adana’da olduğu gibi değildi. Et biraz fazla dağılıyordu. Buna rağmen pişme durumu ve baharatları oldukça yerinde koyulmuştu. Birde sanırım iç yağı biraz fazla gelmiş gibi görülüyordu. Kebabın altına koydukları pide yağı içine çekmişti.  Toplam olarak ortaya bir salata tabi ki bunu istemedik ancak sanırım fiyata eklendi. Yanına bir ezogelin çorbası, bir ızgara köfte ve birde Adana Kebabı aldık. Ödediğimiz ücret ise 62 TL oldu. Menüye göz attığımızda ise bir çorba fiyatı 7 TL olarak gözüme çarptı ki yerine göre oldukça pahalı geldi açıkçası.

  Haznedar Coffee Bistro Görselleri

  Haznedar Coffee Bistro Görselleri

  Haznedar Coffee Bistro Hakkında Sonuç

  Tekrar gidilir mi derseniz uzunca düşünürüm. Bu cümle sanırım yeterli olacaktır. Yolunuz düşerse sizde ne demek istediğimi anlayacaksınız. Bununla beraber etleri lezzet bakımında orta kalitede olduğunu söyleyebilirim. Yol üzerinde yemek yemeği düşünürseniz deneyebilirsiniz. Ancak bu yazımı okuyan firma yetkilisi olursa küçük bir tavsiyem var. Menülerinde yanında ikram edilen soğan, maydanoz karışımı oldukça kötü bir görüntüye sahip. Üstelik garson sabahtan yapıldığını dile getirdi. Tabi ki birde üstüne yaşanan olumsuzluk size bu tür ikramın taze yapılması gerektiğini anlattığını düşünüyorum.
  Ayrıca öncesinde sitemden söz ettiğim halde ikram bu şekilde geldi. Bu iyi bir yön aslında. Çoğu yerde karşılaştığım gibi özel menü getirmediğinize sevindim. Son olarak Çorum tarafına yolunuz düşerse ve olur da gitmeyi düşünürseniz iletişim bilgileri için haznedarcoffee.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Not: Görseller görevli personelin bilgisi dahilinde alınmıştır.

  Ayrıca önerimizi beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Hatta Instagram, Google Plus ve Facebook sayfalarından bizi takip edebilirsiniz.

  Hemen Sizde Tariflerinizi Paylaşın

  Yorumlar

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.