iftar Menüsü Örnekleri 13. Gün Tavsiyeleri I 30 Günlük İftar Menüleri

iftar Menüsü Örnekleri 13. Gün

Tarif Puanı
12345
1 oy verildi.
5,00 puan
FavoriteLoadingDeftere Ekle

kişinin defterinde

iftar Menüsü Örnekleri 13. Gün
6 Mayıs 2020 1440 defa okundu 0 yorum

Yeni bir iftar akşamına doğru gidiyoruz. Özel tariflerim ile yine sizlerle beraberim. Bugün de birbirinden lezzetli ve sağlıklı iftar menüsü örnekleri 13. gün tavsiyelerim ile karşınızdayım.  Seçtiğim günün çorbasını belki ilk defa deneyeceksiniz. Elbette bana göre oldukça güzel olan bu çorba sizin için farklı olabilir. Bu nedenle ilk defa deneyecek olanlara bir tavsiyem olacaktır. Eğer misafiriniz gelecekse bu çorba yerine başka bir çorba yapın derim. Çünkü ilk defa tadına bakacak olanlara değişik gelebilir. Tabi ki daha önceden tadını biliyorsanız sorun yok. Dilerseniz tariflerin üzerine tıklayarak nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Şimdi fazla uzatmadan iftar menüsü örneklerine geçelim. Şimdiden afiyet olsun…

iftar Menüsü Örnekleri 13. gün

Tariflere ulaşmak için üzerlerine tıklamanız yeterlidir. Dilerseniz içecek seçeneğinizi değiştirebilirsiniz. Ancak genel olarak bu menüde limonata iyi gittiği için size de öneride bulundum. Limonata sevmiyorsanız sade maden suyu tüketebilirsiniz. Şimdiden afiyet oslun.

Son olarak menü önerimi beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınız üzerinden sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Bununla beraber güncel içeriklerimden ve zaman zaman duyurularını yaptığım kampanya kodlarından ilk haberdar olanlardan olmak isterseniz Instagram, Twitter ve Facebook sayfalarımdan beni takip edebilirsiniz.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.