iftar Menüsü Örnekleri 14. Gün Tavsiyeleri I 30 Günlük iftar Menüsü

iftar Menüsü Örnekleri 14. Gün

Tarif Puanı
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • 4.928 oy verildi.
 • puanı: 4,73
 • Loading...
  FavoriteLoadingDeftere Ekle

  kişinin defterinde

  iftar Menüsü Örnekleri 14. Gün
  15 Nisan 2022 84795 defa okundu 0 yorum

  İftar menüsü örnekleri 14. gün tavsiyelerim ile neredeyse yarıladık. Zaman hızlıca akıp gidiyor ve çoğu iftar menüsü önerimde bunu sıkça belirtiliyorum. Bugün de 14. İftar akşamına doğru gidiyoruz. Tabi ki yine birbirinden lezzetli tariflerim ile sizlerleyim. İftarımıza iştah açsın diye Meksika çorbası ile başladım. Meksika yemeklerini genel olarak herkes sevemez. Doğrusu acı oranı fazla olduğu için bizde kimse tüketmeyi düşünmez. Ancak bana göre Japonya acısı daha beter. Bu nedenle Meksika yemekleri yenilecek nitelikte acı diyebilirim. Elbette ilk defa deneyecekler için kafasında soru işareti olabilir. Ancak emin olun bana göre iftar için uygun bir çorba tarifi olduğunu söyleyebilirim.

  Dilerseniz daha fazla zaman harcamadan hemen iftar menüsü örnekleri 14. gün tavsiyelerim nelermiş yavaşça inceleme aşamasına geçelim. Tüm menü önerilerimde olduğu gibi bu önerimde de tariflere ulaşmak için yazıların üzerine tıklamanız yeterlidir. Ayrıca dilerseniz siz de tariflerinizi veya faydalı yazılarınızı sitemde paylaşabilirsiniz. Bu konu ilginizi çektiyse bit.ly/tarifgonder adresi üzerindeki formdan veya e-mail adresim üzerinden içeriklerinizi iletebilirsiniz. Kontrol sürecinde onay alan içerikler ortalama bir hafta içersinde yayına alınır. Alınmadığı durumda ise size geri bildirim yapılmadan silinmektedir Şimdi menü önerime göz atalım.

  iftar Menüsü Örnekleri 14. gün

  İftar menüsü önerimi beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınız üzerinden sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz güncel içeriklerimden veya zaman zaman paylaşmış olduğum kampanya koldarından ilk haberdar olanlardan olmak için Instagram, Twitter ve Facebook sayfalarımdan beni takip edebilirsiniz.

  Yorumlar

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.