iftar Menüsü Örnekleri 16. Gün I Ramazan Menü Örnekleri

iftar Menüsü Örnekleri 16. Gün

Tarif Puanı
12345
3 oy verildi.
5,00 puan
FavoriteLoadingDeftere Ekle

kişinin defterinde

iftar Menüsü Örnekleri 16. Gün
9 Mayıs 2020 1484 defa okundu 0 yorum

Birbirinden lezzetli tarifleri vermeye devam ediyorum. Bugün iftar menüsü örnekleri 16. gün tavsiyeleri ile karşınızdayım. Malum havalar sıcak ve günler uzun. Bu nedenle su dengemize ve alacağımız besinlerin vitaminli olması oldukça önemli. Bunlara dikkat ederek hazırlayacağımız yemekler gün içinde dinç olmamızı ve günlük işlerimizi rahat yapabilmemizi sağlayacaktır. Bu nedenle sunacağım iftar menüsü için sebze çorbasını başlangıç olarak seçtim. Güzel bir tarif olduğunu düşünüyorum. Özellikle bağışıklık sistemimizin desteklenmesi gereken bu zamanlarda oldukça iyi bir seçim olabilir. Aslında sadece sebze veya sadece et yemekleri yenilmeyeceğini bilmemiz önemli. Özellikle bağışıklı güçlendirici baharat çeşitlerini de yemeklerimizde unutmamamız gereklidir.

Dilerseniz daha fazla uzatmadan menü önerime geçelim. Tariflere ulaşmak için üzerine tıklamanız yeterlidir. Dilerseniz sizde tariflerinizi veya faydalı yazılarınızı sitemde paylaşabilirsiniz. Bunun için dilerseniz e-mail adresimi veya bit.ly/tarifgonder adresindeki formu kullanabilirsiniz. Belirli kurallar çerçevesinde içeriklerinizi kontrol ederek uygun bulunanları yayına alıyorum. Şimdiden afiyet olsun…

iftar Menüsü Örnekleri 16. gün

Menü önerimi beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınız üzerinden sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Bununla beraber en güncel içeriklerimden ve zaman zaman paylaştığım kampanya durularımdan ilk haberdar olanlardan olmak isterseniz InstagramTwitter ve Facebook sayfalarımdan beni takip edebilirsiniz.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.