iftar Menüsü Örnekleri 18. Gün I 30 Günlük iftar Menüsü Örnekleri

iftar Menüsü Örnekleri 18. Gün

Tarif Puanı
12345
3 oy verildi.
5,00 puan
FavoriteLoadingDeftere Ekle

kişinin defterinde

iftar Menüsü Örnekleri 18. Gün
11 Mayıs 2020 1494 defa okundu 0 yorum

Ramazan’ın 18. gününü yaşıyoruz. Bugün çorba tarifleri arasından sade brokoli çorbası ile güzel bir başlangıç yapmak iyi olacak diye düşündüm. Elbette brokoliyi herkes sevmez. Ancak sağlık açısından oldukça önemli bir besin olduğunu bilmemiz gerekir. Yani en azından şifa niyetine tüketilmesinde fayda var. Dilerseniz diğer çorba tariflerimizi de inceleyebilirsiniz. Bununla beraber siz de eşsiz tariflerinizi veya faydalı yazılarınızı sitemde paylaşabilirsiniz. Bakalım bugün menümüzde neler var. Hemen fazla uzatmadan iftar menüsü örnekleri 18. gün tavsiyelerine geçelim. Unutmadan önemli bir noktayı tekrar hatırlatmam gerekirse dilediğiniz önerimizin tarifini öğrenmek için üzerine tıklamanız yeterlidir. Böylece ilgili sayfata yönleneceksiniz.

iftar Menüsü Örnekleri 18. gün

Genel olarak fazla ağır menü sunmaktan kaçınıyorum. Bu menümde de gördüğünüz gibi ağır diyebileceğimiz sadece gazete baklavası bulunuyor. Bununla birlikte hafif bile olsa fazla kaçırmamanızı ve mümkünde az yemenizi öneriyorum. Ayrıca günlük olarak sade maden suyu tüketiminize dikkat etmeniz sağlınızın korunmasına yardımcı olacaktır.

Sizlere sunduğum menü önerimi beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınız üzerinden sevdikleriniz ile paylaşmanız güzel olur. Bununla beraber en güncel içeriklerimden haberdar olmak veya zaman zaman paylaştığım kampanya duyurularımdan ilk haberdar olanlardan olmak isterseniz InstagramTwitter ve Facebook sayfalarımdan beni takip edebilirsiniz.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.