iftar Menüsü Örnekleri 20. Gün I 30 Günlük iftar Menüsü

iftar Menüsü Örnekleri 20. Gün

Tarif Puanı
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • 3.825 oy verildi.
 • puanı: 4,77
 • Loading...
  FavoriteLoadingDeftere Ekle

  kişinin defterinde

  iftar Menüsü Örnekleri 20. Gün
  21 Nisan 2022 685898 defa okundu 0 yorum

  İftar menüsü örnekleri 20. gün listemizde bakalım neler var hazırladık. Bugün Ramazan Ayı’nın üçte ikisini bitiriyoruz. Tabi ki Ramazan boyunca olduğu gibi nasip olursa sonuna kadar her gün sizlerle tarifler paylaşmaya devam edeceğim. Corona virüsü gölgesinde bir Ramazan yaşıyoruz. Bu durumda da birlikte olmaya ve kurallara uymaya dikkat etmek gelecek için önemli hal alıyor. Bu durumunda farkında olmanızı umarım. Dilerseniz hemen iftar menüsü örnekleri 20. gün tavsiyelerine bakalım. İftar menüsü örnek seçimimde girişi bilinen bir lezzet ile yaptım. Ada usulü tarhana çorbası eminim daha önce denediğiniz bir lezzettir. Dilerseniz diğer çorba tariflerimden farklı bir lezzet seçebilirsiniz. Unutmadan önerdiğim tariflere ulaşmak için üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Şimdiden afiyet olsun…

  iftar Menüsü Örnekleri 20. gün

  Ada usülü tarhanayı belki daha önce tatmamışsınızdır. Elbette tadı yabancı gelmeyecektir. Ancak ismi gibi kendide güzel olan bu lezzetin yerine başka çorba seçmek isterseniz diğer çorba tariflerime göz atabilirsiniz. Aynı öneri tabi ki diğer yemek tarifleri için de geçerlidir. Ancak size önerim sunmuş olduğum menü tavsiyemi bütün olarak yapmanızdır. Neden derseniz uyumları oldukça iyi görülüyor. Tabi ki yine de seçim sizindir. Şimdiden afiyet olsun.

  Son olarak sunmuş olduğum menü önerimi beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınız üzerinden sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Bununla beraber en güncel içeriklerimden ve zaman zaman sunduğum kampanya duyurularımdan ilk haberdar olmak isterseniz beni Instagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirsiniz.

  Yorumlar

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.