iftar Menüsü Örnekleri 20. Gün I 30 Günlük iftar Menüsü Örnekleri

iftar Menüsü Örnekleri 20. Gün

Tarif Puanı
12345
2 oy verildi.
5,00 puan
FavoriteLoadingDeftere Ekle

kişinin defterinde

iftar Menüsü Örnekleri 20. Gün
13 Mayıs 2020 1529 defa okundu 0 yorum

Bugün Ramazan Ayı’nın üçte ikisini bitiriyoruz. Tabi ki Ramazan boyunca olduğu gibi nasip olursa sonuna kadar her gün sizlerle tarifler paylaşmaya devam edeceğim. Dilerseniz hemen iftar menüsü örnekleri 20. gün tavsiyelerine bakalım. İftar menüsü örnek seçimimde girişi bilinen bir lezzet ile yaptım. Ada usulü tarhana çorbası eminim daha önce denediğiniz bir lezzettir. Dilerseniz diğer çorba tariferimden farklı bir lezzet seçebilirsiniz. Unutmadan önerdiğim tariflere ulaşmak için üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Şimdiden afiyet olsun…

iftar Menüsü Örnekleri 20. gün

Ada usülü tarhanayı belki daha önce tatmamışsınızdır. Elbette tadı yabancı gelmeyecektir. Ancak ismi gibi kendide güzel olan bu lezzetin yerine başka çorba seçmek isterseniz diğer çorba tariflerime göz atabilirsiniz. Aynı öneri tabi ki diğer yemek tarifleri için de geçerlidir. Ancak size önerim sunmuş olduğum menü tavsiyemi bütün olarak yapmanızdır. Neden derseniz uyumları oldukça iyi görülüyor. Tabi ki yine de seçim sizindir. Şimdiden afiyet olsun.

Son olarak sunmuş olduğum menü önerimi beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınız üzerinden sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Bununla beraber en gücel içeriklerimden ve zaman zaman sunduğum kampanya duyurularımdan ilk haberdar olmak isterseniz beni Instagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.