İftar Menüsü Örnekleri – 3. Gün

Tarif Puanı
12345
1 oy verildi.
5,00 puan
FavoriteLoadingDeftere Ekle

kişinin defterinde

İftar Menüsü Örnekleri – 3. Gün
8 Mayıs 2019 1240 defa okundu 0 yorum

Ramazan boyunca devam etmesini dilediğimiz iftar menüsü örnekleri 3. gün ile buradayız. Bugün 3. iftar gününe doğru gitmekteyiz. Birbirinden lezzetli ve sağlıklı menüler önerilerini sizlerle paylaşıyorum. Elbette paylaşım yaparken de sağlıklı ve midemizi yormayacak tarifleri paylaşamaya çalışıyorum. İftar yemekleri kültürümüzde oldukça önemli bir yere sahip. Ramazan Ayı için eskiden yufka, makarna kesme veya tarhana çorbası vb. hazırlıklar yapılırdı. Ancak günümüzde gerek iş yaşamı gerekse hazır ürünlerin olması biraz bizi tembelleştirdi sanırım. Yine de yapanlar elbette var.

Bana göre her iftar farklı lezzetler ile taçlanmalı. Özellikle arada bir yapılan lezzetler her daim ilgimi çeker. Bu düşünce ile sizlerde bu yazımda farklı kültüre ait ama çok yabancısı olmadığımız lezzetlere yer verdim. Yani iftar menüsü örnekleri 3. gün menüsü için sizlere biraz uluslararası bir menü hazırladım. Hem değişik hemde belki ilk deneme imkanınız olacak lezzetleri sizlere sunuyorum. Belki iftar için ilk denemeler pek ilginizi çekmez. Özellikle misafiriniz var ise elbette riskli olabilir. Eğer bu tarz bir çekinceniz var ise size önerim yabacıların olmadığı bir iftar sofrasında hazırlayın. Bana göre elbette yersiz bir korku olduğunu da belirteyim. Şimdi daha fazla uzatmadan bu güzel iftar menüsü örneğimize bakalım. Şimdiden afiyet olsun…

iftar Menüsü Örnekleri - 3. Gün
iftar Menüsü Örnekleri – 3. Gün

iftar Menüsü Örnekleri – 3.Gün

Yukarıdaki tariflerin detayını öğrenmek için tarifin üzerine tıklamanız yeterlidir. Bunun dışında dilerseniz alternatif tarifler için diğer sitemizden yardım da alabilirsiniz. Bunun yanında hemen üyemiz olarak kendi tariflerinizi, faydalı yazılarınızı ve menü örneklerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu yazımı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Hatta Instagram, Twitter ve Facebook sayfalarından bizi takip edebilirsiniz.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.