iftar Menüsü Örnekleri 4. Gün I 30 Günlük Sağlıklı İftar Menüsü Önerileri

İftar Menüsü Örnekleri – 4. Gün

Tarif Puanı
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • 4.983 oy verildi.
 • puanı: 4,00
 • Loading...
  FavoriteLoadingDeftere Ekle

  kişinin defterinde

  İftar Menüsü Örnekleri – 4. Gün
  5 Nisan 2022 68061 defa okundu 0 yorum

  İftar menüsü örnekleri 4. gün tavsiyelerine göz atmadan hazırlıklara başlamayın. Bu gün Ramazan’ın dördüncü günü. Zaman hızlıca geçiyor değil mi? Şimdi sizlere sunacağım iftar menüsü örnekleri 4. gün ise oldukça hafif ve bir o kadar lezzetli. Tabi ki bunun yanında belki her zaman yapmayacağınız yada karşılaşmadığınız lezzetler olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle değişiklik olması adına sizlerle paylaşmak istedim. Biraz komşu ülkenin lezzetlerini deneyelim dedim. Tatlı olarak aslında tadına pek yabancısı olmadığımız ama ismini belki ilk defa duyacağımız bir Azeri tatlısı seçtim. Çoğu Azeri yemeğinde olduğu gibi bu lezzet konusunda da pek yabancılık çekmeyeceksiniz. Şerbetli tatlılara göre biraz daha hafif olması tercih nedenim oldu.

  Fazla uzatmadan hemen bakalım menüler arasından seçtiğimiz 4. gün yemekleri nelermiş… Son olarak tekrar hatırlatayım tariflere ulaşmak için üzerine tıklamanız yeterlidir. Ayrıca sizinde önerileriniz veya yorumlarınız sitemizde yer alsın derseniz paylaşmaktan çekinmeyin. Hatta özellikle yöresel ürünler konusunda bilginiz var ise paylaşmanız iyi olur.

  Malatya Usulü Tarhana Çorbası
  Malatya Usulü Tarhana Çorbası

  iftar Menüsü Örnekleri – 4.Gün

  Göz açıp kapayana kadar 4. gün oldu bile. Bu güzel tarifleri beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Bunun dışında ayrıca güncel içeriklerimden ve diğer kampanya duyurularımdan ilk yararlananlardan olmak için Instagram, Twitter ve Facebook sayfalarımdan beni takip edebilirsiniz.

  Yorumlar

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.