iftar Menüsü Örnekleri 4. Gün I 30 Günlük Sağlıklı İftar Menüsü Önerileri

İftar Menüsü Örnekleri – 4. Gün

Tarif Puanı
12345
2 oy verildi.
5,00 puan
FavoriteLoadingDeftere Ekle

kişinin defterinde

İftar Menüsü Örnekleri – 4. Gün
26 Nisan 2020 1358 defa okundu 0 yorum

Bu gün Ramazan’ın dördüncü günü. Zaman hızlıca geçiyor değil mi? Şimdi sizlere sunacağım iftar menüsü örnekleri 4. gün ise oldukça hafif ve bir o kadar lezzetli. Tabi ki bunun yanında belki her zaman yapmayacağınız yada karşılaşmadığınız lezzetler olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle değişiklik olması adına sizlerle paylaşmak istedim. Biraz komşu ülkenin lezzetlerini deneyelim dedim. Tatlı olarak aslında tadına pek yabancısı olmadığımız ama ismini belki ilk defa duyacağımız bir Azeri tatlısı seçtim. Çoğu Azeri yemeğinde olduğu gibi bu lezzet konusunda da pek yabancılık çekmeyeceksiniz. Şerbetli tatlılara göre biraz daha hafif olması tercih nedenim oldu.

Fazla uzatmadan hemen bakalım menüler arasından seçtiğimiz 4. gün yemekleri nelermiş… Son olarak tekrar hatırlatayım tariflere ulaşmak için üzerine tıklamanız yeterlidir. Ayrıca sizinde önerileriniz veya yorumlarınız sitemizde yer alsın derseniz paylaşmaktan çekinmeyin. Hatta özellikle yöresel ürünler konusunda bilginiz var ise paylaşmanız iyi olur.

Adaçaylı Bal Kabağı Çorbası Tarifi
Adaçaylı Bal Kabağı Çorbası Tarifi

iftar Menüsü Örnekleri – 4.Gün

Göz açıp kapayana kadar 4. gün oldu bile. Bu güzel tarifleri beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Bunun dışında ayrıca güncel içeriklerimden ve diğer kampanya duyurularımdan ilk yararlananlardan olmak için Instagram, Twitter ve Facebook sayfalarımdan beni takip edebilirsiniz.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.