İftar Menüsü Örnekleri 5. Gün Tavsiyesi I 30 Günlük İftar Menüsü Örnekleri

İftar Menüsü Örnekleri – 5. Gün

Tarif Puanı
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • 3.954 oy verildi.
 • puanı: 4,58
 • Loading...
  FavoriteLoadingDeftere Ekle

  kişinin defterinde

  İftar Menüsü Örnekleri – 5. Gün
  6 Nisan 2022 57614 defa okundu 0 yorum

  İftar menüsü örnekleri 5. gün tavsiyelerini merak edenlere listemiz hazır. Zaman hızlı geçiyor değil mi? Elbette yine birbirinden lezzetli, yöresel ve hatta ulusal iftar menüsü örnekleri 5. gün tavsiyelerim ile buradayım. Malum mevsiminde pazarlarda rastladığımız ve oldukça faydalı olan enginar çorbasından başlamak istedim. Elbette enginarı herkesin sevmediğini biliyorum. Bunun yanında fiyat olarak pek ucuz olduğu da söylenemez. Bu nedenle eğer enginar çorbası yapmak istemeseniz sütlü mercimek çorbası veya tarhana çorbası yapabilirsiniz. Tabi ki bunlar benim önerim. Tercih size kalmış olsa bile iftar sofrasında illa bir çorba olsun derim. Aşağıda sizinle paylaştığım tariflere ulaşmak için tıklamanız yeterli. Bunun dışında sizin de paylaşmak istediğiniz lezzetli tarifler ve faydalı yazılarınız varsa sitemde yer almasını isterseniz hemen paylaşabilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun diyerek menü önerime göz atalım.

  Enginar Çorbası Tarifi
  Enginar Çorbası Tarifi

  iftar Menüsü Örnekleri 5.Gün

  İçecek olarak limotayı özellikle yazdım. Genel olarak asitli içecek tercih edilen bu ay için bence evde yapılmış olan limonata daha sağlıklıdır. Elbette imkanınız varsa size önerim evde doğal meyve suları yapmanızdır. Böylece sevdiklerinize sağlıklı içecekler sunmuş olursunuz.

  Ayrıca bu menü önerisini beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınız üzerinden sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Bununla birlikte yeni içeriklerimden veya çeşitli indirim kampanyalarımdan haberdar olmak adına Instagram, Twitter ve Facebook hesaplarımı takip edebilirsiniz.

  Yorumlar

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.