iftar Menüsü Örnekleri 8. Gün I 30 Günlük Ramazan Menüsü Örnekleri

iftar Menüsü Örnekleri 8. Gün

Tarif Puanı
12345
1 oy verildi.
5,00 puan
FavoriteLoadingDeftere Ekle

kişinin defterinde

iftar Menüsü Örnekleri 8. Gün
1 Mayıs 2020 1375 defa okundu 0 yorum

Bugün bir haftalık orucumuzu geride bıraktık. Yani dörtte biri bitti. Önümüzde kaldı toplamda üç hafta. Elbette sizlere her zaman değişik lezzetler sunmaya çalışsam bile ara sıra bilinen lezzetleri de sunmam gerektiğini düşünüyorum. Bu nedenle bu yazımdaki önerimde bilinen bir lezzeti yaniçorba olarak domates çorbası tarifini vermek istedim.  Bugün de sizlere birbirinden lezzetli iftar menüsü örnekleri 8. gün önerilerimi sunacağım. Unutmadan hatırlatalım, tariflere ulaşmak için tarifin üzerine tıklamanız yeterlidir. Dilerseniz siz de birbirinden güzel ve özel tariflerinizi bizimle sitemiz üzerinden paylaşabilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun diyerek önerilerime geçelim.

iftar Menüsü Örnekleri 8. gün

Tariflere ulaşmak için üzerine tıklamanız yeterlidir. Size hitap etmeyen tarifler olursa diğer yemek tarifleri ile değiştirebilir veya kendi menünüzü oluşturup bana gönderebilirsiniz. Bununla beraber dilerseniz yemek tariflerinizi veya faydalı blog yazılarınızı sitem üzerinden yayınlayabilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun diyerek sizi iftar hazırlıklarınız ile baş başa bırakayım.

Bu menü önerimi beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınız üzerinden sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Bununla beraber en yeni içeriklerimden haberdar olmak veya zaman zaman sunduğum indirim kodlarını ilk görenlerden biri olmak isterseniz Instagram, Twitter ve Facebook sayfalarımdan beni takip edebilirsiniz.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.