iftar Menüsü Örnekleri 8. Gün I 30 Günlük Ramazan Menüsü Örnekleri

iftar Menüsü Örnekleri 8. Gün

Tarif Puanı
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • 3.942 oy verildi.
 • puanı: 4,77
 • Loading...
  FavoriteLoadingDeftere Ekle

  kişinin defterinde

  iftar Menüsü Örnekleri 8. Gün
  9 Nisan 2022 47676 defa okundu 0 yorum

  İftar menüsü örnekleri 8. gün tavsiyelerim biraz daha pratik. Bugün bir haftalık orucumuzu geride bıraktık. Yani dörtte biri bitti. Önümüzde kaldı toplamda üç hafta. Elbette sizlere her zaman değişik lezzetler sunmaya çalışsam bile ara sıra bilinen lezzetleri de sunmam gerektiğini düşünüyorum. Bu nedenle bu yazımdaki önerimde bilinen bir lezzeti yani çorba olarak domates çorbası tarifini vermek istedim.  Bugün de sizlere birbirinden lezzetli iftar menüsü örnekleri 8. gün önerilerimi sunacağım. Unutmadan hatırlatalım, tariflere ulaşmak için tarifin üzerine tıklamanız yeterlidir. Dilerseniz siz de birbirinden güzel ve özel tariflerinizi bizimle sitemiz üzerinden paylaşabilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun diyerek önerilerime geçelim.

  iftar Menüsü Örnekleri 8. gün

  Tariflere ulaşmak için üzerine tıklamanız yeterlidir. Size hitap etmeyen tarifler olursa diğer yemek tarifleri ile değiştirebilir veya kendi menünüzü oluşturup bana gönderebilirsiniz. Bununla beraber dilerseniz yemek tariflerinizi veya faydalı blog yazılarınızı sitem üzerinden yayınlayabilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun diyerek sizi iftar hazırlıklarınız ile baş başa bırakayım.

  Bu menü önerimi beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınız üzerinden sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Bununla beraber en yeni içeriklerimden haberdar olmak veya zaman zaman sunduğum indirim kodlarını ilk görenlerden biri olmak isterseniz Instagram, Twitter ve Facebook sayfalarımdan beni takip edebilirsiniz.

  Yorumlar

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.