iftar Menüsü Örnekleri 9. gün I Ramazan Menü Örnekleri TarifAlPisir.com

iftar Menüsü Örnekleri 9. Gün

Tarif Puanı
12345
3 oy verildi.
5,00 puan
FavoriteLoadingDeftere Ekle

kişinin defterinde

iftar Menüsü Örnekleri 9. Gün
2 Mayıs 2020 1409 defa okundu 0 yorum

Bugün Ramazan Ayı’nın dokuzuncu akşamını yaşayacağız. Zaman gerçekten olduk hızlı değil mi? Hatta öyle ki şuan iftar menüsü örnekleri 9. gün tavsiyemi okumaktasınız. Umarım sizin ve sevdikleriniz sağlığı da yerindedir. Hayırlısı ile bayrama ulaşırız inşallah. Bugün de sizler için değişik lezzetli ve sağlıklı iftar menüsü örnekleri sunacağım. Özellikle bağışıklık sistemimizin güçlenmesi gereken bu dönemlerde oldukça iyi bir menü oldu sanırım. Oldukça lezzetli olmasının yanında bir o kadar sağlıklı bir menü olması sanırım sizin için önemlidir. Bu arada çorba tarifi için seçmiş olduğum kerevizli mantı çorbasını herkes sevmeyebilir. İçinde kereviz var diye ön yargılı olanlar olacaktır. Öncelikle bir tadına bakın sonra sevmezseniz yine sevmezsiniz. Ancak ön yargınız varsa kırmanızı öneririm. Sonuçta sevmeseniz bile sağlık açısından oldukça besleyici olan bir sebzedir. Sadece şifa niyatine bile yemek isteyebilirsiniz.

Tüm sunduğum menülerde olduğu gibi tariflere ulaşmak için üzerine tıklamanız yeterlidir. Dilerseniz siz de tariflerinizi veya faydalı yazılarınızı sitemizde paylaşabilirsiniz. Elbette her gönderilen yazıyı veya tarifi ne yazık ki yayınlayamıyorum. Kurallara uygun olduğu sürece gönderilen içeriklerinizi değerlendirirm. Aksi durumda değerlendirmeye alınmamaktadır. Genel olarak destek olmak isterseniz sosyal medya hesaplarımda site bağlantılarını paylaşabilir ve hatta içeriklerimi yorumlayabilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun diyerek iftar menüsü örnekleri 9. gün tariflerimize geçelim.

iftar Menüsü Örnekleri 9. gün

Menü önerimi beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınız üzerinden sevdiklerinize gönderebilir ve bu öneriden onlarında yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte güncel içeriklerimden veya zaman zaman sunduğum çeşitli kampanya kodlarından ilk haberdar olmak adına Instagram, Twitter ve Facebook sayfalarımdan beni takip edebilirsiniz.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.