Kahve Orman Mekan Yorumları I Kah've Orman Cafe İncelemesi

Molanın Adı Kahve Orman

Tarif Puanı
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
 • 184 oy verildi.
 • puanı: 4,25
 • Loading...
  FavoriteLoadingDeftere Ekle

  kişinin defterinde

  Molanın Adı Kahve Orman
  7 Haziran 2019 12898 defa okundu 0 yorum

  Uzun yolculuklarda illaki bir yerlerde mola veririz. En azından yakıt almak için bir istasyona gireriz değil mi? Kahve Orman bu iki hizmeti de bir arada bulacağınız bir noktada. Çorum’dan çıktığınız zaman Samsun yolu üzerinde 5. kilometrede sizi bir Shell istasyonu karşılar. İşte Kahve Orman bu istasyonun içeriğinde hizmet veren aile sıcaklığını hissettiren bir mekan. Mekan önerileri kısmına bu yazımda size Kahve Orman hakkındaki izlenimleri aktaracağım.

  Kahve Orman Dekorasyonu İle Aklınıza Kazınacak

  Öncelikle aklınızdaki klasik cafe anlayışından uzak bir yer olduğunu bilin. Lavabolardan tutunda da ayağınızı bastığınıza zemine kadar her yerde dekorasyon konusunda fark yaratılmış. İçeri girdiğiniz zaman ayağınızın altında cam zemin ve altında minik bir yapay şelale… Asıl sürpriz ise içeri girdiğiniz zaman ormana bakan camlar… Kısaca huzur için her imkan burada sağlanıyor.

  Yılbaşı akşamını burada geçirdik. Oldukça kalabalık olmasına rağmen sizi rahatsız eden hiç bir durum hissetmiyorsunuz. En sevdiğim yani ise sigara içilen bölümde yapılmış olan otomatik camlar. Belirli zaman aralıkları otomatik olarak açılıyor ve içerideki havayı sirkülasyon yaparak temizliyor. Bunun dışında elbette havalandırma var ancak o orman havasının içeri girmesi ayrı bir güzellik katıyor.

  Kahve Orman’nın Çalışanlarının Yaklaşımı Nasıl?

  Bazen bir mekana girdiğiniz zaman asık suratlar sizi karşılayabilir. Bu durumda tabi ki sizi de ister istemez etkiler. Özellikle uzun yolda bu tarz davranışlı kişiler canınızı sıkabilir. Kahve Orman bu noktada da farkını hissettiriyor. Çalışanların güzel yüzlü ve ilgili olması daha fazla keyif almanızı sağlıyor. En önemli konu ise bana göre siparişlerin gelme süresi. Bana göre yeterince personeli olan Kahve Orman taleplerin yerine getirilmesi konusunda oldukça iyi. Eğer yolunuz düşerse ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

  Kahve Orman Fiyatları ile Bütçe Dostu

  Yolculuk esnasında genel kanı yol kenarı mekanların uçuk fiyatlar ile hizmet vermesidir. Belki çoğu mekan için bu düşünce halen geçerliliğini koruyor olabilir. Ancak konu Kahve Orman ise bu durumu kabul etmek zor. Öncelikle Çorum merkezine yakın olduğu için sadece yol üzerindekiler değil o şehirde yaşayanlarda farklılığı nedeni ile bu mekanı tercih ediyor. Sanırım mekan işletmecisi bu durumun farkında olsa gerek fiyatlar konusunda da oldukça bütçe dostu davranmış. Bu yol üzerinde daha pahalı mekanları gördüğüm için en azından bana makul geldi.

  Son olarak eğer yolunuz düşerse kesinlikle bir kahve içmeniz gereken bir yer olduğunu bilin. Aslında fazla söze gerek yok. Neden derseniz foursquare.com sitesinden aldığı yüzden fazla olumlu müşteri yorumu yeterli diye düşünüyorum.Eğer bu şekilde bir tecrübeniz varsa yorum kısmında deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

  Mekan inceleme yazımı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Bununla beraber yeni içeriklerimden veya zaman zaman duyurusunu yaptığım kampanyalardan ilk siz haberdar olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Instagram, Twitter ve Facebook sayfalarımdan beni takip etmektir.

  Yorumlar

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.