Tarif Gönder Sayfası I Siz de Tariflerinizi Yayınlayın!

Tarif Gönder

Tarif Paylaş Kazan
Tarif Paylaş Kazan

Siz de tarif gönder sayfası ile tariflerinizi kendi adınız ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için tariflerinizi e-mail veya oluşturmuş olduğum Google Form aracılığı ile gönderebilirsiniz. Eski sistemde dileyen üye olabiliyordu ancak kurallara uygun içerik gönderilmiyordu. Bu nedenle yeni yazarların içeriklerin kendi isimleri ile site yönetimi olarak ben giriyorum.

Kurallara uygun içeriklerinizi “tarifalpisir (at) yandex.com” veya buradan form doldurup gönderebilirsiniz. Tarif yazma kurallarına göz atmak için tıklayın. Gerekli kontroller sonrasında özgünlüğü kanıtlandığı zaman yayın sırasına alınacaktır. Aklınıza takılan her konu hakkında iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

Neden Tarif Gönder Diyorum?

Yörenizi veya yaptığınız lezzetleri tanıtmanın en iyi yolu paylaşmaktır. Bu kapsam da sizlere tanıtım imkanı sağlarken zaman zaman da kazanç imkanı sunuyoruz. Genel bilgiler için tarif gönder sayfasına göz atabilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz tarflerinizi e-mail yöntemi ile göndermeniz mümkündür.

Gönderilen tarifler sizin adınız ile yayına alınır. Eğer sürekli şekilde gönderim yapmaya devam ederseniz size özel profil açılır ve yazar kadromuzda yerinizi alırsınız. Ancak bu konuda süreklilik önemli olduğu için yazar alımını zaman zaman durduruyorum. Bu nedenle tariflerin büyük çoğunluğu kendi yazdıklarımdır. Eğer süreklilik sağlanmıyorsa yazar profiliniz olsa bile hesabınız silinir. Bu durumda tarifler sitemin adı ile yayınlanmaya devam eder. Daha fazla detaylı bilgiyi tarif gönder kısmından alabilirsiniz.

Sitemde reklam veya iş birliği yapılmasını istediğiniz projeleriniz varsa lütfen Reklam & İş Birliği sayfasındaki iletişim bilgilerini kullanınız.

Üye Girişi